Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde 82 kişi okey oynuyor.

Okey
Evlilik Teklifi Nasıl Yapılmalı?
Evlilik Teklifi Nasıl Yapılmalı?

Merhaba Sayın okurlarım ;

Bizler bu konuda oldukça çoğu zaman heyecanlı oluyoruz, Nedeni ise çok açık çünkü ALLAH’ın izniyle inşallah bu olay bir kez başımızdan geçecek ve hayatımızın birleşeceği her zaman birlikte olacağımız insan Sevdiğimiz için en güzeli olmasını isteriz.

Evlilik Teklifi nasıl edilir, Neler yapabiliriz?

Hepimizin hemen aklına gelecek olan şudur, Tek taş yüzük ve Önünde diz çöküp Benimle evlenirmisin Aşkım?

Tamam buraya doğru olabilir ama bunun için ortam çok iyi olmalı öyle bir ortam da çok etkilenmeli ve size karşı bunu ifade edebilmeli ve en önemlisi “EVET” diyebilmesi 🙂

Sizlere bir kaç ipuçları verelim

1 – Güzel bir yemeğe çıkabilirsiniz, Doğa manzarasına karşı veya Deniz manzaralı bir restoranda yer ayırtabilir veya orayı tamamen kapatabilirsiniz. Güzel bir müzik eşliğinde yemeğinizi yerken elinizden tek taş yüzüğünü uzatarak “Benimle evlenir misin Hayatım, Bir Hayatı birlikte yaşamaya ne dersin? Gibi bir teklifiniz olabilir.

Yukarıda mekanı kapatabilirsiniz demekten bahsetmiştim çoğumuz için bu elbette uygun olmayacaktır, O tür manzaralı restoranlarda çoğunlukla bir yemek paranız bile bir kişinin 1 aylığı olabilir, he şu durum vardır her zaman gittiğiniz bir yer ile anlaşabilir veya arkadaşlarınızdan  güzel bir ortamı olanla anlaşabilirsiniz, Buda bayanlar için oldukça etkili bir yöntem olmaktadır.

2 – Deniz veya bir göl manzaralı bir ortamda güzel bir masa hazırlatabilir veya hazırlayabilirsiniz, Örneğin Bolu ilimize ait olan Abant oldukça ilgi çeken bir yerdir ve doğasıyla muhteşemdir, Bolu’da kalmayanlar için ise Bir tatile çıkmak istediğinizi Abant’a gitmek istediğinizi söyleyerekten oraya getirebilirsiniz ve teklifinizi orada yapabilirsiniz.

3 – Dışarı çıkmak istemiyorsunuz baş başa kalmak istiyorsanız, Güzel bir ev ortamında güzel süslemeler yapabilirsiniz, Örnek bir çok balon, ve mum, ve diğer süsmeleri kullanarak tan mum ışığında bir yemek ortamında evlilik teklifi yapabilirsiniz.

4  – Kız arkadaşınızın her gün okumuş olduğu bir sayfa veya bir gazete var ise oraya reklam vererek evlilik teklifi yapabilirsiniz.

5 – Bir zamanlar izlenme rekoru kıran bir video aklımıza geldi, Eğer yetenekliyseniz bir video hazırlayabilirsiniz, Birden fazla kişiye sevgi sözcükleri söyletebilirsiniz, O seni çok seviyor gibi sözlerle süsleyerek ten videoyu hazırlayabilir ve sonunda evlilik teklifinizi yapabilirsiniz.

6 – Karikatür olarak resim çizdirebilirsiniz ve ilanı aşk edebilirsiniz.

7  – Birlikte yapmış olduğunuz bir seyahat’de Anons olarak kız arkadaşınıza  evlenme teklifi edebilirsiniz 🙂

8 – Bir bulmaca yapabilirsiniz ve çıkacak kelimenin Benimle evlenir misin olacak şekilde düzenleyebilirsiniz.

9 – Arkadaşlarınızın hepsini bir arada toplayarak tan ” Benimle Evlenir misin” baskılı T-shirt yaptırabilir ve bunu tüm ortak arkadaşlarınıza giydirebilirsiniz, Daha sonrasında kız arkadaşınızı çağırır ve tüm herkes önünü açarak tan Benimle evlenir misin baskılı t-shirtini gösterebilir ilginç bir yöntemdir 🙂

10 – Güzel bir sinema filmine gidebilirsiniz, Tabi ki gitmeden önce Sinema sahibiyle anlaşarak tan filmin sonunda Örneğin “Benimle Evlenir misin Yeliz ? (ONUR) Gibi bir yazı yazdırabilirsiniz güzel bir şekilde bu durumda kız arkadaşınız mest olacaktır, Filmin bitmesiyle birlikte tam çıkarken çıkacağı yazı karşısında şok olacaktır etkili bir yöntem olabilir.

Şuanda aklımıza  gelenler bunlar zamanla daha yeni şeyler paylaşmayı düşünüyoruz.

ALLAH Şimdiden Mutlu mesut ve Bahtiyar etsin.

BİLGİLER
tarafından 04 Mayıs 2014 - 14:21 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 2.876 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: