Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde 82 kişi okey oynuyor.

Okey
Google Adsense Üyeliği Nasıl Alabilirim?
Google Adsense Üyeliği Nasıl Alabilirim?

Google adsense hakkında, Google adsense üyeliği almak, Google adsense kayıt olmak tüm detaylar OKEY4.ORG’da!

Google Adsense ,Google kuruşuluna aittir ve en çok tıklama başına en çok kazandıran diğer firmalar arasında kıyaslama yapacak olur isek adsensedir.

Google Adsenseye nasıl kayıt olabilirim ?

-Adsensenin belirli kuralları mevcuttur siteniz bu kurallara uygun olması gerekmektedir aksi takdirde adsense üyeliginiz aktif edilmez ve reklam hizmetini kullanamazsınız. Size adsense kayıt olmanız için bir kaç detay verelim.

1 – Siteniz’de çalıntı(spam) içerilik yer almaması gereklidir, tüm içerikleriniz özgün ve size ait olmalıdır.

2 – Adınıza ait başka bir adsense hesabı olmamalıdır. Eğer bu durum söz konusu ise adsense kesinlikle birden fazla hesaba onay vermemektedir.

3 – Üye form gönderirken Ad soyad, Telefon no, Adres vb gibi önemli bilgiler kesinlikle doğru girilmesi gerekmektedir. Ayrıca Adres bilginiz kesinlikle doğru olması gerekir.

Çünkü Adsense üyelik başvurunuz eğer onaylanırsa size belirli bir kazanç yaptık dan sonra Google size ait olan adresinize pin kod gönderecektir örneğin (1242) gibi bir rakam yer alacaktır. Bunu Adsense hesabınızda doğru bir şekilde girmenizi isteyecektir. Doğru girmediğiniz takdirde ve 3 kez hatalı girmeniz durumunda hesabınız askıya alınır.

Pekala diyelim ki başvurumuzu yaptık, Adsense başvuru süresi ne kadardır diye soracak olursanız, Google Adsense ortalama size 1 ila 7 iş günü içerisinde dönüş yapmaktadır ve üyelik iki aşamadan oluşmaktadır.

Üyelik işlemleriniz tamamlandığında size ilk olarak hesabınızın aktif konuma geldiğini yalnız oluşturacağınız reklamların beyaz olarak görüneceği konusunda uyarısını verir. ve sizden ilk olarak Reklamlarım sekmesinden sitenize uygun bir alan ve boyut ta reklam oluşturmanızı talep edecektir, reklamınızı oluşturduk dan sonra web sitenize uygun bir alana reklam yerleştirmesini yaparsınız daha sonra google sitenizi tekrar incelemeye alır ve reklam yerleştirdiğiniz alanlara dikkat etmektedir.

Reklam yerleştirdiğiniz alanlar kesinlikle yanlış tıklamaya teşvik yada tıklamaya teşvik amaçlı olmamalıdır. bunlara reklam yerleştirirken dikkat etmelisiniz. çünkü ikinci aşama onaylanmasında GOOGLE buna özen göstermektedir. Eğer size son olarak hesabınız onaylandı uyarısı ve reklamlar sitenizde görüntülenmeye başlar ise hesabınız onaylanmış olacaktır ve adsense hesabınızı artık kullanabilirsiniz hayırlı olsun diyelim 🙂

 

 

BİLGİLER
tarafından 14 Mayıs 2014 - 21:14 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 1.561 kez Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: