Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde 82 kişi okey oynuyor.

Okey
Jeremy Jackson İstanbul’da saç ektirecek
Jeremy Jackson İstanbul’da saç ektirecek

Jeremy Jackson kimdir? Jeremy Jackson neden İstanbul’la geldi? Jeremy Jackson İstanbul’da hangi doktora saç ektirecek? İşte tüm bütün soruların cevabını aşağıda bulabilirsiniz? İşte detaylar;

Amerikalı aktör ve şarkıcı olan Jeremy Jackson 33 yaşındadır.Sahil güvenlik dizisinde oynamıştır.

Başarılı aktör Jeremy Jackson estetikte çağ aşmış herkesin tanıdığı ünlü Estetik Cerrahı Op. Dr. Hasan Fındık’a kendini emanet edip liposuction ve saç ektirecek.Jeremy Jackson ve Estetik Cerrahı Op. Dr. Hasan Fındık İstanbul Altunizade’de bulunan Newest Estetik binasında bir araya geldiler ve bu konu ile ilgili görüştüler.

Amerika da çekilecek olan B takımı filmi için hazırlıkları için ününü Sahil Güvenlik dizisinden arkadaşı Erika Eleniak’tan duyduğu Estetik Cerrahı Op. Dr. Hasan Fındık’a saç ektirecek.Estetik Cerrahı Op. Dr. Hasan Fındık’a şu cümleleri söyledi, “Ben birHollywood Starı’yım. Fit, genç ve sağlıklı gözükmeliyim. Sahil Güvelik dizisinden tanıdığım rol arkadaşlarımı sizin tedavi ettiğinizi Erika Eleniak’tan duydum. Siz Erika’ya, liposuction ve göğüs operasyonları yapmışsınız. Erika, sizin hakkınızda çok güzel şeyler söyledi. Newest’te en üst teknolojinin olduğunu biliyorum. Çok heyecanlıyım. Çok iyi şekilde fitness diyet yapıyorum ve kendime çok dikkat ediyorum ancak gençken her şey çok daha kolaydı. Umut ediyorum ki beni tekrar bu dergide gözüken halime dönüştürebilir, six-Packs’lerime (baklava) kavuşturabilirsiniz” diye konuştu.Jeremy Jackson ardından .Estetik Cerrahı Op. Dr. Hasan Fındık ,Gökhan Beyhan,Güray Yeşiladalı ve Bora Ok teşekkür etti.

 

Jeremy Jackson Fotoğrafları


Jeremy Jackson1
jeremy jackson2 jeremy jackson3 jeremy jackson4 jeremy jackson5jeremy jackson6

BİLGİLER
tarafından 17 Mayıs 2014 - 00:12 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 1.557 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: