Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey
Kadim Dostum Dizisi Fox Tv Ekranlarında!
Kadim Dostum Dizisi Fox Tv Ekranlarında!

Kadim Dostum Dizisi Çok Yakında Fox TV ekranlarında başlıyor, Kadim Dizisi oyuncuları ve kadim dizisi senaryosu hakkında tüm detaylar.

Fox TV’nin yeni yayın dönemi için halen çekimlerini sürdürdüğü, Mahsun Kırmızıgül imzalı ‘’ Kadım Dostum ‘’ yeni yayın döneminde izleyicilerle buluşacak. Mahsun Kırmızıgül tarafında kaleme alınan ve yapımcılığı üstlenilen dizi bir Mardin dizisidir.

Mardin yöresinde çekilen bu güzel dizinin oyuncu kadrosu da oldukça geniş: İlker Aksum, Damla Aslanalp, Murat Eken, Metin Yıldız, Cihat Tamer, Ünal Silver ve Eren Hacısalihoğlu.

Mahsun Kırmızıgül’ün Benim için Üzülme ve Hayat Devam ediyor dizilerinden sonra imza attığı ilk yapımdır. Dizinin ilk adı Mardin işi olarak kararlaştırılmıştı. Fakat daha sonra yapımcıları tarafından değiştirildi ve Kadım dostum isminde karar kılındı.

Kadim Dostum Dizisi Konusu: Kadim Dostum dizisinde Mardin’de yaşayan ve Telkari sanatının son temsilcileri olan Kadim Ailesi ve Dostum Ailesi’nin dost-düşman karışık hikayesi komedi tarzında anlatılıyor.

Bu sezonun en iddialı yapımlarından biri olan Kadın Dostum dizisinde bu iki aile arasında ki tatlı çekişmeler bu sezon en çok ilgi ile izlenecek bir yapıma imza atacak gibi.

Kadim Dostum Dizisi Fragmanı ;

 

BİLGİLER
tarafından 19 Temmuz 2014 - 07:36 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 2.336 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: