Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde 82 kişi okey oynuyor.

Okey
Küçük Ağa Dizisinden Nikah Masasına
Küçük Ağa Dizisinden Nikah Masasına

Küçük Ağa dizisinde başlayan aşk .Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu kimdir?Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu evleniyor mu?Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu aşkı ne zaman başladı?Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu ne zaman evleniyor?

Kanal D nin severek izlenen başrollerini Sarp Levendoğlu(Ali),Birce Akalay(Sinem),Emir Berke Zincidi(Mehmet Can),Zeki Alasya(Mehmet Ağa) gibi usta isimlerin yer aldığı Salı günü saat 20:00 da boşanmış bir çiftin ve onların küçük oğullarının başından geçen olayları anlatan bir dizi olan Küçük Ağa dizisinde meydana gelen Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu aşkı bu aralar çiftin evlilik planları yaptığı doğrultusunda dizideki gibi boşanmış değil gerçek hayatlarında  evli bir çift olama yolunda ilerlemekte.

Birce Akalay 19 Haziran 1984 İstanbul doğumlu olup Avrupa Güzellik Yarışması’ n da Türkiye ‘yi temsil etmiştir ve yarı finale kadar çıkmıştır.Daha önce Yer Gök Aşk dizisinde başrol paylaştığı Murat Ünalmış ile hayatını birleştirmiş ve bir buçuk yıl sonra boşanmışlardır.

Sarp Levendoğlu 1982 Ankara doğumlu olan Sarp Levendoğlu altı yaşından beri oyunculuğa gönül vermiş bir çok başarılı dizide rol almış başarılı bir oyuncudur.

İşte meslek hayatlarında başarılarından dolayı geniş bir hayran kitlesine sahip Levendoğlu ve Akalay bu aralar evlilik planları içindeler.Dizide başlayan ve 2 aydır ilişki yaşayan Sarp Levendoğlu ve Birce Akalay 1 Ağustos ta abartıya kaçmadan sade bir nikahla dünya evine girmeyi planlıyorlar. Çiftimize mutluluklarının hiç bozulmamasını diliyoruz.

 

 

BİLGİLER
tarafından 07 Mayıs 2014 - 21:02 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 1.899 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: