Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde 82 kişi okey oynuyor.

Okey
Kurtlar Vadisi Pusu Sezon Finali Fragmanı
Kurtlar Vadisi Pusu Sezon Finali Fragmanı

Pana Film yapımcığında sunulan Türkiyenin En fenomen ve izlenme rekorları kıran dizisi Kurtlar Vadisi Pusu 229. Bölüm fragmanı 9 Haziran itabariyle yayınlandı.

Bu hafta Perşembe günü Akşam 20.00’da yayınlanacak olan bölümün fragmanı nefesleri kesti, her zaman her perşembe günü kurtlar vadisi pusu günü olarak adlandırılan günde bu hafta izlenme rekorlarında hayli bir artış olacağına inaniyoruz.

Kurtlar vadisi Pusu 229. Bölümüyle Sezon finalina giriyor ve işte o nefesleri kesen FRAGMAN!

 

Açıkcası Fragmanı izledikden sonra bir çok atraksiyon ve aksiyona tanık olacaksınız buna eminim diyebilirim.

Kısaca bir özet geçelim Fragmanda neler oluyor ?

Geçtiğimiz haftadaki bölümde Mister key tarafından kaçırılan Abdulhey ile Cahit karşı karşıya geliyor ve Mister key Cahit’den Abdulhey’i öldürmesini istiyor olabilir çünkü Cahit silahını Abdulhey’e doğrultuyor ve Abdulhey’i vuruyor sonuçunca ne olacak bu bir yanıltmamı yoksa gerçekmi, Eğer gerçek ise Abdulhey ölecekmi?

Cahit büyük olasıkla bu göstermiş olduğu performans ile Mister key’inde gözüne giriyor ve tapınacakların geçen haftada duyum olduğu gibi Kıbrısda büyük bir toplantıları oluyor ve Cahit’de bu toplantının içersinde yer alıyor.. En şaşırtıcı olan hatta bazılarımızın tahmin ettiği bir durum bile var.

Safiyenin Profosor hocası Tapınacakların başı yani Majeste olan kişimiydi? Fragmanda göründüğüne göre oda o toplantıda yer alıyor ve o kişi olabilir!

Dikkatlerden kaçınılmaz olan bir durum daha ise Cahit daha öncelerdende hatırlayacağımız gibi tapınacakların toplantısında ayakkabısına bomba döşetmişti yalnız kumandada arıza çıktığı için patlatamamıştı ve buna 2. kez kalkışıyor elinde bir bomba kumandası olduğunu görüyoruz.

Aynı zamanda İhtiyarlar heyeti başkası Polat Alemdar tarafından görevlendirilen Kara ve Siyah sancak ekibide Kıbrıs’da o toplantıyı izliyor ve orada bir pusu kurmuş durumdalar bu durumda büyük bir patlama meydana geliyor. Acaba orası toplantı salonun olduğu yer mi? ve Cahit bu toplantıda herkezi havaya uçurup kendinidemi öldürüyor?

Cahit ve Abdülhey ölecek mi ? Yoksa bu bir yanıltmamı, veya Abdulhey ile Cahit diziden ayrılma kararı almış olabilirlermi ? Bunu hepimiz Perşembe günü sezon finali bölümünü izleyerekten göreceğiz.

Eğer Cahit veya Abdulhey dizide ölür ise izleyicilerin ve reytinglerin durumu ne olur herkez bunu merak etmiyor değil en çok perşembe gününü beklenmenin sebebi aslında bunu öğrenmek, Ama eminizki o anda dizi biticek ve herşeyi sezon başı öğrenilceğiz, Yalnız iki usta oyuncunun ve en çok tutulan oyuncunun diziden bir den ayılması dizi sevenlerini büyük bir hayal kırıklığına uğratabilir.

Sizler için hazırlamış olduğumuz özel bir Kurtlar Vadisi Pusu Fotoğrafları ;

 

 

 

BİLGİLER
tarafından 10 Haziran 2014 - 03:44 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 3.803 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: