Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde 82 kişi okey oynuyor.

Okey
Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Sezon’da Kanal D Ekranlarında
Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Sezon’da Kanal D Ekranlarında

Kurtlar Vadisi Pusu Hangi Kanalda, Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Sezon’da Hangi kanalda?, Kurtlar Vadisi pusu yeni sezon ne zaman tüm detaylar.

Kurtlar Vadisi Pusu Yapımcısı Pana Film’den yeni bir açıklama daha gündeme gelmiş bulunmaktadır, TV Ekranlarında şuanda ve sezon sonuna kadar ATV’de yayınlanacak olan Kurtlar vadisi pusu dizisi yeni sezon’da kanal değiştirdiklerini ve yeni kanalın Kanal D olacağını bildirmiş bulunmaktalar.

ATV Ekranlarının en çok izlenilen rekortmen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu maalesef Eylül sezon sonu itibariyle ATV‘den ayrılıyor ve yeni kanalı Aydın Doğan’a ait olan Kanal D’ye geçmiştir.

Yeni Sezonda artık Perşembe günleri Kanal D diyebiliriz. bize göre Kanal D büyük bir başarıya yine el atmış oldu bize göre Perşembe günü reytingleri tavan yapacak diyebiliriz 🙂

Kurtlar Vadisi Pusu Dizisi Tüm Türkiye ve tüm Dünyadan izlenmekte olan bir dizidir, Dizinin yapımcısı ve kuruluşu Pana Film’e aittir.

Kurtlar Vadisi Pusu Son Bölümde Neler yaşanmıştı peki bir hatırlayalım.

8 Mayıs 2014 Perşembe Günü Kurtlar Vadisi Pusu 225. Bölüm yayınlandı.

Kara Armageddon timi tarafından ele geçirilmedi, Kara Siyah sancak altındaki toplamış olduğu yetenekli kişilere bir oyun oynadı, işkenceye ne kadar dayanabilcekler veya bir sır paylaşacaklar mı bunu test etmek için böyle bir oyun oynamıştır.

Polat Alemdar artık sahaya dönmek istiyor! Hoca ile geçen görüşmesinde Hoca kızının ve Abdulhey’in operasyonuna katılmasının sakıncalı olduğunu belirtmişti, Polat ise Soy Kütüğünden Boş kalan üye koltuklarının doldurulması daha sonra ise Soy kütüğünden yeni Ak Saçlı seçilmesi talebinde bulundu. Bizce de Polat’ın Sahada olması gerekli çünkü o her zaman operasyonlarda daha başarılıdır.

Març Tapınakçıların adamı olan Mister Key tarafından hapishaneden kaçırıldı daha sonrasında ise Mister key görülmedik ve herkesi şaşırtacak bir şey yaptı!

Març Mister Key tarafından öldürüldü ve üzerine bomba takıldı olay yerine gelen KGT timine bu sayede pusu kurulmuş oldu son anda KGT timi oradayken patlayan bomba’da kimler ölecek veya kimler yaralancak ?

Bunları hepimiz Kurtlar Vadisi Pusu 226. Bölümü izleyerek göreceğiz en kısa zamanda.

 

BİLGİLER
tarafından 11 Mayıs 2014 - 20:02 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 1.792 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: