Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde kişi okey oynuyor.

Okey
Okey Oyunu Hakkında
Okey Oyunu Hakkında

Birçoğumuzun da bildiği gibi Okey oyunu hayatımızın içinde olan sıkça karşılaştığımız bir oyundur. Özellikle de aile ve arkadaş ortamlarında keyifli vakit geçirmek için en çok tercih edilen oyundur. Heyecan verici bu keyifli oyunun kökeni neredeyse 13. yüzyıla kadar ulaşmaktadır. İlk olarak Cin’de bulunan bu oyun çok çabuk öğrenilerek, yayılmaya başlamış.

 Eski tarihlerde çocuklara ve zihinsel engellilere sayıları ve rakamları öğretmek içinde kullanılmıştır. Zamanla oyun daha da geliştirilerek daha geniş bir kitleye ulaşmıştır. Çinlilerden, Araplara ve onlardan da bize kadar ulaşmış son derece keyifli bir oyundur. Zamanla oyun iyice geliştirilmiş ve neredeyse tüm dünyada tanınmıştır.

 İlk zamanlarda gerçek bir masa da oynanan bu oyun teknoloji kullanılarak bilgisayarlarımızdan, telefonlarımıza kadar oynanabilir hale gelmiştir. Hatta Okey oyununa has özel siteler dahi oluşturulmuştur. Sizde Okey oyununu kaliteli bir siteden oynayarak keyfini çıkarın. Okey oyununu oynarken sohbet edebilmeniz de mümkündür. Ailenizle ve arkadaşlarınızla eğlenceli zaman geçirmek sohbet edebilmek için Okey sitemiz size tam size göredir.

 Göz zevkinize uygun, hızlı ve kalitelidir. Tüm ülkeden kitlelere sahip olan bu okey oyununda rakip ya da eş bulmanızda gerçek bir masadan daha kolay. Okey oyununda kazanmak biraz şans ve tecrübe gerektirir. Zamanla kendinizi geliştirerek sağlam bir eş seçerek okey turnuvalarına dahi katılabilirsiniz. Okey oyununda en çok dikkat etmeniz gereken şey taşları çok iyi takip etmektir.

Taşları çok iyi takip ettiğiniz sürece rakibe lazım olan taşları atmazsınız ve çıkmış olan taşları bekleyerek per yapmaya çalışmazsınız. Daha keyifli ve eğlenceli okey oynamak için Okey4.org sitemizi denemelisiniz. Okey siteleri arasından seçim yaparken seviyeli sohbetlere hâkim siteleri tercih etmelisiniz. Şimdi kaliteyi göz önünde bulunduran okey4.org farkı ile okey oyna.

BİLGİLER
tarafından 07 Nisan 2014 - 14:35 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 1.086 kez Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: