Okey4.Org Oyun Sitemizde Şuan içerde 82 kişi okey oynuyor.

Okey
okey oyunu ve radyo
okey oyunu ve radyo

Sevgili Oyun severler internette yada farklı bir platformda oyun oynarken müzik dinlemek ruhumuzu dinlendirir ve konsantre olmamızı sağlar. Müzik dünyası çok geniş olduğu için bu konu üzerinde fazla durmak istemiyorum.

Sizlere bahsetmek istediğim şey oyun sitemizde zaman geçirirken sizlere radyomuz aracılığı ile verdiğimiz müzik hizmeti. Evet bize ait bir radyomuz var ve sadece sizlere hizmet veriyor. Sizlere hizmetten kastım oyun oynarken birlikte zaman geçirdiğiniz kişilere yada oyun arkadaşlarınıza istek parçada bulunabilmeniz yada canlı bağlantılarla radyo programcılarına bağlanarak sesinizi duyurabilme imkanınızdır

radyoasil Radyosunu Dinlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Birçok farklı platformda dinlenebilen radyomuzun dinleme linkleri aşağıda listelenmiştir.

Sitemizde okey ve tavla oynarken canınız sıkılmasın açın radyoyu müzik dinleme keyfini yaşayın. İstek Hattını kullanarak dişediğiniz eseri isteyebilirsiniz. Ayrıca programcı arkadaşlar aracılığıyla oyundaki kullanıcılara iletmek istediğiniz kutlama ve tebrik gibi mesajlarınızı okutabilir yanı sıra şiir isteiğinde de bulunabilirsiniz. Bunların hepsi ve daha fazlası radyoasil radyosunda. keyfiniz yerinde Radyonuz Açık olsun.

BİLGİLER
tarafından 13 Temmuz 2016 - 20:43 tarihinde yayınlandı.
GÖSTERİM SAYISI
Bu Yazı Şuana Kadar 550 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google

Benzer yazılar

Düşüncülerinizi Bizlere Yorum yaparak belirtebilirsiniz.
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: